Logo CentrumDeti.cz

Dokumenty ke stažení - odevzdat při odjezdu

Při nástupu na tábor je nutné odevzdat úplnou dokumentaci k přihlášenému dítěti. Žádáme Vás, umístěte všechny potřebné dokumenty do velké obálky, tu nadepište čitelně jménem dítěte. V případě, že dítě užívá léky, prosím vložte je do obálky A4 s přehledným rozpisem užívání. U méně běžných léků informujte také zdravotníka /nebo toho, kdo dítě přebírá/. Předpokládáme, že na přihlášce je uvedeno, jaké léky a zdravotní omezení dítě má.

 1. Souhlas se zpracováním osobních údajů

  Bohužel, i na nás došla zákonná povinnost vyžádat si souhlas s tím, že můžeme zpracovávat údaje o Vás a přihlášených dětech. Rád bych zde za celý tým tábora uvedl, že údaje máme pouze a jedině za účelem pořádání tábora a věcí s ním souvisejících. Údaje nikam neprodáváme, nešíříme veřejně a nakládáme s nimi tak, aby zůstali pouze pro vnitřní evidenci tábora. Součástí našeho tábora je každým rokem i rozsáhlá fotodokumentace, různá krátká videa a audionahrávky. S ohledem na povahu některých našich táborů je tato prezentace jediným výstupem, který nám po táboře zůstane. Protože chceme mít jeden univerzální souhlas, připravili jsme dokument výše. Prosíme o vytištění a předání společně s další dokumentací dítěte u odjezdu.

 2. Potvrzení o bezinfekčnosti dítěte

  Dokument si prosím stáhněte a vytiskněte. Při nástupu dítěte na tábor dokument odevzdejte pověřené osobě. Důležité je, aby potvrzení nebylo starší než TŘI dny před začátkem tábora. V případě, že zapomenete, lze u odjezdu vyplnit naší bezinfekčnos, která bude k dispozici. Z důvodu odbavení odjezdu upřednostňujeme, když dokument budete mít vlastní.

 3. Posudek o zdravotní způsobilosti

  Posudek si prosím stáhněte a vytiskněte. Následovně jej NECHTE POTVRDIT u praktického lékaře dítěte. Platnost tohoto dokumentu je 1 rok a je potřeba organizované dětské pobyty, zejména tábory, školy v přírodě, lyžařské kurzy. Pokud budete mít v době konání tábora potvrzenou ZPŮSOBILOST z jiné akce, které se dítě účastnilo, lze ji použít. Bez tohoto dokumentu dítě na tábor nemůžeme přijmout!

 4. Kartička zdravotní pojišťovny - ideálně kopie

  K dokumentaci dítěte nedílně patří kopie karty zdravotní pojišťovny.

 5. Užívané léky a rozpis užívání

  pokud dítě užívá nějaké léky, prosíme o přesný rozpis užívání a léky v dostatečném množství. Léky prosím VŽDY odevzdávejte - děti u sebe léky mít nemohou, to platí i pro zdánlivě neškodné léky jako brufen, paralen a podobně! Děti si v průběhu tábora musí pro léky sami chodit, zdravotník eviduje vydání. Pokud dítě nepřijde, zdravotník ho vyhledá a lék mu dá. V případě, že dítě opakovaně a systematicky pro léky nechodí, budeme to považovat za kázeňský problém a řešit v souladu s řádem tábora.

 6. Navrácení dokumentů dětem

  Odpoledne/podvečer posledního dne tábora rozdá zdravotník (prostřednictvím vedoucích) veškerou dokumentaci (mimo bezinfekčnosti) dětem. Děti si vše přibalí do svého zavazadla. Pokud si děti dokumentaci z jakéhokoliv důvodu nepřeberou, zůstane půl roku uložena v rámci dokumentace tábora a posléze bude skartována.


Společnost Digifoto podporuje náš filmový tábor
www.digifoto.cz

Fotografický tábor je podporován společností 84.5mm, která vyrábí profesionální fotografické filtry.

Na technickém zajištění našich táborů spolupracujeme se společností Lenovo.

Online 4K Střižnu nám poskytla společnost StudioCoast Pty Ltd.

Příměstský taneční tábor

Letos nově přidáváme i příměstský taneční tábor v Říčanech!


Poslední volná místa!

Některé tábory jsou beznadě+jně obsazené, jiné se blíží! Nemeškejte, poslední šance.


Veselé Vánoce

Hodně pohody, radosti a dárečků přejeme z CentrumDeti.cz!


3, 2, 1...

Kompletní nabídka táborů pro rok 2019 je venku! Můžete se pořihlašovat :-)


Tábory jsou za námi

Povedlo se, vše dibře dopadlo, jsme unavení ale spokojení! Pomalu nás napadají myšlenky a nápady na další rok :-)