Logo CentrumDeti.cz

Zajímá tě technika? Fascinují tě roboti? Přemýšlíš jak věci fungují, nebo jak by fungovat mohly. Robotický tábor může být pro některé prvním krokem od představ k realizacím, pro jiné možností dále rozvíjet své dovednosti na poli robotiky. Staň se součástí týmu tvůrce robota, který v závěrečné soutěži změří síly s ostatními.


Program tábora

Tábor probíhá ve formě navazujících workshopů, které doplní znalosti účastníků tak, aby byli schopni v průběhu tábora v týmech přivést na svět robota, který bude schopný obstát v robotické soutěži. V jednotlivých workshopech budou probrána témata jako mechanické řešení, elektronika, senzory, programování a tvorba umělé inteligence. K dispozici bude více vývojových platforem, robotické stavebnice, 3D tiskárna, nářadí i notebooky k řízení a programování.

V ceně

 • kvalitní strava 5× denně
 • zdravotní dozor a pojištění
 • doprava na tábor
 • velký venkovní bazén
 • wifi přístup na internet


Pro koho je Robotický tábor tábor vhodný?

Nejlepší tábor

Tábor je vhodný pro děti s nadšením pro techniku ve věku od 12 let až do plnoletosti. Není důležité mít hluboké znalosti a zkušenosti, důležité je mít zájem. Účastníci budou rozděleni do dvou až tří výkonnostních a dovednostních skupin tak, aby si každý přišel na své.


Přehled termínů, odjezdy, přihlášky na tábor

TurnusTermín Cena Středisko
Robotický tábor 5.8. – 15.8. 20184900 KčHrachov
 • Společný odjezd z Prahy (autobusové nádraží Roztyly) případně je možná i vlastní doprava
 • Na tomto turnusu možnost výletů za příplatek dle vlastní volby: Tep Faktor, Aquapark, Motokáry, Laser Game
Přihláška


Ubytování na táboře

K ubytování jsou připraveny chatky a bungalovy v RS Hrachov. Celý kemp je perfektně vybaven. Elektřina je k dispozici i na pokojích a nechybí volný přístup na internet prostřednictvím Wifi ve společných prostorách. Kromě společenských místností je kemp vybaven venkovním sportovištěm včetně hřišť na fotbal, přehazovanou, beach, volejbal a minigolf.

Stravování je 5 x denně, včetně pitného režimu po celý den. Snídaně jsou formou švédského stolu. Denně je samozřejmostí čerstvá zelenina i ovoce.

Fotografie ubytování HRACHOV »»

Požadavky pro účast na táboře

 • kladný vztah k technice
 • zájem o robotiku
 • základní schopnost práce s počítačem
 • analytické a abstraktní myšlení

Hudební tábor obsazen!

Hudební tábor obsazen a další tábory, například Modeling, Fotografický a Herecký atakují také plné stavy! Kdo to chce letos stihnout, nemeškejte! :-)


Vánoce! Dárky!

Krásné Vánoce a bohatého ježíška! Pokud na přihlášce zadáte kód: VANOCE2017, přinese Vám ježíšek slevu 400 Kč! Slevový kód je platný pouze do konce roku 2017 a za předpokladu včasného zaplacení zálohy. :-)


Upozornění: Nový systém

Po 10 letech jsme přešli na nový administrační systém pro vedení kompletní táborové evidence. Všechny nové vychytávky postupně ještě nastavujeme a dolaďujeme, web aktuálně obsahuje pouze nejnutnější funkce aby bylo možné se přihlásit na tábor. Kompletní funkcionalitu a spoustu novinek postupně doplníme v průběhu roku. Děkujeme za pochopení a těšíme se na tábory 2018!Společnost Digifoto podporuje náš filmový tábor Pronájem, ateliérů po praze.


ELY MGMT PRAHA Děkujeme za podporu našeho tábora


Fotografický tábor je podporován společností 84.5mm, která vyrábí profesionální fotografické filtry.


Na technickém zajištění našich táborů spolupracujeme se společností Lenovo.


Online 4K Střižnu nám poskytla společnost StudioCoast Pty Ltd.