Logo CentrumDeti.cz

Chceš si užít poslední záchvěvy léta v prima kolektivu? Připravili jsme podzimní tábor na podzimní prázdniny, který spojí a sjednotí všechna naše zaměření. Uvidíte se s vedoucími z Hudebního, Výtvarného, Modelingového a Adrenalinového tábora. Kapacita je omezena – maximálně 35 dětí. Na programu bude to nejlepší z našich zaměření. Jedinečná možnost vybrat si, kam chceš jet, a vyzkoušet si i něco napříč tábory.


Program tábora

  • Modeling: sportovněji laděný modeling, exteriérové focení (ateliér nebude k dispozici).
  • Hudební: jedna zkušebna, kapacita pro maximálně dvě kapely, pro ostatní v případě zájmu workshop na téma hudba
  • Výtvarný: důraz bude kladen na akvarel – skvěle se hodí na zachycení pestrých barev podzimu. Pro ostatní připraven akvarelový workshop.
  • Adrenalin: Jednokolky, pokusíme se zajistit „bedničky od piva“ (úspěšná adrenalinová atrakce), střelba z luku, foukaček, házení nožem, šlapací jednokolka, nafukovací bumperbally
  • Pohádkový: pro menší děti máme připraven dozor z našeho pohádkového tábora a program přizpůsobený jejich věku, zde je nutné, aby dětí byla alespoň menší skupinka
  • Taneční: nenabízíme žádné taneční lekce, nicméně můžete si s námi vyzkoušet třeba modeling, výtvarný tábor nebo něco adrenalinovějšího

Jak to bude probíhat?

  • cesta tam: vlakem 26.10. z Praha hl.n v 9:09 – Historický motorový vlak, http://www.kzc.cz/…icky-rychlik
  • cesta zpět: vlakem 30.10. do Praha Veleslavín příjezd ve 14:36
  • z Rakovníka do Šlovic (a zpět) se otočíme naší „osobní“ kyvadlovou dopravou :-)
  • program bude daný dle vybraného zaměření s možností „přeběhnout“ k jinému táboru a zkusit si i něco jiného. Jednokolky, wokrshop akvarelu, workshop hudba, možnost nechat se profesionálně „vyfotit“.


Pro koho je Rozlučka s létem - podzimky tábor vhodný?

Nejlepší tábor

Podzimní tábor je vhodný pro všechny účastníky našich letních táborů případně i jejich kamarády. Smyslem je naposledy se vidět a v menším kolektivu si ještě užít nějakou zábavu. Je rozumné vyrazit třeba s kamarádem/ka­marádkou. Omezená kapacita a menší počet dětí nám dá možnost program řešit velice individuálně a splnit tak leckteré nápady nebo přání dětí. Doporučujeme vzít si s sebou kapesné (mělo by stačit 300 Kč) pro případné uhrazení vstupného do muzea ve Skryjích nebo na fotbal-golfové hřiště – http://www.fotbalparkpavlikov.cz.

Protože se obáváme, že se místa rychle obsadí, rozhodli jsme se v prvním týdnu od zveřejnění nabídky vzít přednostně pouze děti s „pozvánkou“. Proto je tábor označený jako „obsazený“ a po odeslání „rezervace“ přihlášku ručně aktivujeme na závaznou (potvrzení emailem+sms), případně dáme vědět, že to letos nezvládnem. Důvodem k tomuto postupu je mimo jiné to, že nemůžeme například na „hudební“ zaměření vzít 3× zpěvačku a 5× bubeníka – z toho se kapela zkrátka neposkládá. V neposlední řadě musíme optimalizovat ubytování – máme jen omezený počet pokojů a pokud chceme všechny rozdělit na kluky a holky, zkrátka to nejde vždy s každým počtem uplně ideálně. Pro zájemce o hudební zaměření prosím o konzultaci účasti s Jirkou Havlíčkem, pro účast modelingovou a adrenalinovou s Jardou a výtvarnou sekci s Mončou. V případě zájmu o umístění menších dětí klidně volejte na 774 840 303 a domluvíme se, co a jak – kolik dětí máme atp.

V ceně pobytu není zahrnuta doprava (lístek na vlak). Cenu nastavujeme na nejnižší možnou – zaváděcí, penízky na vlak prosíme s sebou v rámci kapesného.


Přehled termínů, odjezdy, přihlášky na tábor

TurnusTermín Cena Lokalita
-- na tomto táboře nejsou zatím vypsané žádné budoucí termíny --


Ubytování na táboře

Bydlet budeme v RS Šlovice. Hotelové ubytování v budově. V případě chladného počasí se bude topit.

Požadavky pro účast na táboře

Podzimní tábor je pro všechny účastníky našich letních táborů a jejich kamarády. Věkové omezení není stanoveno, nicméně počítejte s tím, že přihláška může být odmítnuta z důvodu naplnění kapacity, nebo že se dám daný účastník „nehodí“ do ubytovacích možností nebo třeba do kapely (moc bubeníků a pod.)

S ohledem na dopravu (vlakem z Prahy) je nutné, aby si účastníci s vlastním nástrojem typu bicí, kombo atp. zajistili dopravu vlastní – ideálně s rodiči až na místo do RS Šlovice.

Novinky z Facebooku