Logo CentrumDeti.cz
Informace k odjezdu pro rok 2022⇒

Chceš si užít poslední záchvěvy léta v prima kolektivu? Připravili jsme podzimní tábor na podzimní prázdniny, který spojí a sjednotí všechna naše zaměření. Uvidíte se s vedoucími z Hudebního, Výtvarného, Modelingového a Adrenalinového tábora i TweenCampu. Kapacita je omezena – maximálně 50 dětí (v součtu). Na programu bude to nejlepší z našich zaměření. Jedinečná možnost vybrat si, kam chceš jet, a vyzkoušet si i něco napříč tábory. Počítáme s tím, že program bude velice individuální, skupinky (tábory) nám vycházejí po cca 10 dětech. Bude to prima!


Program tábora

  • Modeling: sportovněji laděný modeling, exteriérové focení (ateliér nebude k dispozici).
  • Hudební: jedna zkušebna, kapacita pro maximálně dvě kapely, pro ostatní v případě zájmu workshop na téma hudba
  • Výtvarný: důraz bude kladen na akvarel – skvěle se hodí na zachycení pestrých barev podzimu. Pro ostatní připraven akvarelový workshop.
  • TweenCamp: v duchu letního tábora pokračování – jednokolky, blbnutí, míčovky a lukohra!
  • Adrenalin: Jednokolky, střelba z luku, foukačky, házení nožem, šlapací jednokolka, minihry a další adrošské zábavy – prima kolektiv!

Jak to bude probíhat?

  • cesta tam: v odpoledních hodinách vlakem (spoj upřesníme), z Rakovníku přesun auty (mikrobusem) do Šlovic.
  • cesta zpět: vlakem kolem poledne
  • program bude daný dle vybraného zaměření s možností „přeběhnout“ k jinému táboru a zkusit si i něco jiného, cena je pro všechna zaměření stejná. Jednokolky, wokrshop akvarelu, workshop hudba, možnost nechat se profesionálně vyfotit.


Pro koho je Rozlučka s létem - podzimky tábor vhodný?

Nejlepší tábor

Podzimní tábor je vhodný pro všechny účastníky našich letních táborů případně i jejich kamarády. Smyslem je naposledy se vidět a v menším kolektivu si ještě užít nějakou zábavu. Je rozumné vyrazit třeba s kamarádem/ka­marádkou. Omezená kapacita a menší počet dětí nám dá možnost program řešit velice individuálně a splnit tak leckteré nápady nebo přání dětí. Doporučujeme vzít si s sebou kapesné (mělo by stačit 300 Kč) pro případné uhrazení vstupného do muzea ve Skryjích nebo na fotbal-golfové hřiště – http://www.fotbalparkpavlikov.cz.

Protože se obáváme, že se místa rychle obsadí, rozhodli jsme se v prvním týdnu od zveřejnění nabídky vzít přednostně pouze děti s „pozvánkou“. Proto je tábor označený jako „obsazený“ a po odeslání „rezervace“ přihlášku ručně aktivujeme na závaznou (potvrzení emailem+sms), případně dáme vědět, že to letos nezvládneme. Důvodem k tomuto postupu je mimo jiné to, že nemůžeme například na „hudební“ zaměření vzít 3× zpěvačku a 5× bubeníka – z toho se kapela zkrátka neposkládá. V neposlední řadě musíme optimalizovat ubytování – máme jen omezený počet pokojů a pokud chceme všechny rozdělit na kluky a holky, zkrátka to nejde vždy s každým počtem uplně ideálně. Pro zájemce o hudební zaměření prosím o konzultaci účasti s Jirkou Havlíčkem, pro účast modelingovou a adrenalinovou s Jardou, Kubou, Klárkou a výtvarnou sekci s Mončou. V případě zájmu o umístění menších dětí klidně volejte na 774 840 303 a domluvíme se, co a jak – kolik dětí máme atp.


Přehled termínů, odjezdy, přihlášky na tábor

TurnusTermín Cena Lokalita
-- na tomto táboře nejsou zatím vypsané žádné budoucí termíny --


Ubytování na táboře

Bydlet budeme v RS Šlovice. Hotelové ubytování v budově. V případě chladného počasí se bude topit.

Požadavky pro účast na táboře

Podzimní tábor je pro všechny účastníky našich letních táborů a jejich kamarády. Věkové omezení není stanoveno, nicméně počítejte s tím, že přihláška může být odmítnuta z důvodu naplnění kapacity, nebo že se nám daný účastník „nehodí“ do ubytovacích možností nebo třeba do kapely (moc bubeníků a pod.)

S ohledem na dopravu (vlakem z Prahy) je nutné, aby si účastníci s vlastním nástrojem typu bicí, kombo atp. zajistili dopravu vlastní – ideálně s rodiči až na místo do RS Šlovice.

Pokud by z důvodu COVIDu pobyt nemohl proběhnout, peníze Vám vrátíme stejně jako v roce 2020.

Novinky z Facebooku