Logo CentrumDeti.cz
Informace k odjezdu 2020

Chceš si užít poslední záchvěvy léta v prima kolektivu? Připravili jsme podzimní tábor na podzimní prázdniny, který spojí a sjednotí všechna naše zaměření. Uvidíte se s vedoucími z Hudebního, Výtvarného, Modelingového a Adrenalinového tábora. Kapacita je omezena – maximálně 35 dětí. Na programu bude to nejlepší z našich zaměření. Jedinečná možnost vybrat si, kam chceš jet, a vyzkoušet si i něco napříč tábory.


Program tábora

 • Modeling: sportovněji laděný modeling, exteriérové focení (ateliér nebude k dispozici).
 • Hudební: jedna zkušebna, kapacita pro maximálně dvě kapely, pro ostatní v případě zájmu workshop na téma hudba
 • Výtvarný: důraz bude kladen na akvarel – skvěle se hodí na zachycení pestrých barev podzimu. Pro ostatní připraven akvarelový workshop.
 • Adrenalin: Jednokolky, pokusíme se zajistit „bedničky od piva“ (úspěšná adrenalinová atrakce), střelba z luku, foukaček, házení nožem, šlapací jednokolka, nafukovací bumperbally

Jak to bude probíhat?

 • cesta tam: vlakem z Praha hl.n v 9:08, v Rakovníku přesun autobusem do Hřebečníků a poslední cca 2km odvezeme děti autem.
 • cesta zpět: vlakem do Praha Praha Masarykovo n. příjezd v 14:52
 • program bude daný dle vybraného zaměření s možností „přeběhnout“ k jinému táboru a zkusit si i něco jiného, cena je pro všechna zaměření stejná. Jednokolky, wokrshop akvarelu, workshop hudba, možnost nechat se profesionálně „vyfotit“.


Pro koho je Rozlučka s létem - podzimky tábor vhodný?

Nejlepší tábor

Podzimní tábor je vhodný pro všechny účastníky našich letních táborů případně i jejich kamarády. Smyslem je naposledy se vidět a v menším kolektivu si ještě užít nějakou zábavu. Je rozumné vyrazit třeba s kamarádem/ka­marádkou. Omezená kapacita a menší počet dětí nám dá možnost program řešit velice individuálně a splnit tak leckteré nápady nebo přání dětí. Doporučujeme vzít si s sebou kapesné (mělo by stačit 300 Kč) pro případné uhrazení vstupného do muzea ve Skryjích nebo na fotbal-golfové hřiště – http://www.fotbalparkpavlikov.cz.

Protože se obáváme, že se místa rychle obsadí, rozhodli jsme se v prvním týdnu od zveřejnění nabídky vzít přednostně pouze děti s „pozvánkou“. Proto je tábor označený jako „obsazený“ a po odeslání „rezervace“ přihlášku ručně aktivujeme na závaznou (potvrzení emailem+sms), případně dáme vědět, že to letos nezvládnem. Důvodem k tomuto postupu je mimo jiné to, že nemůžeme například na „hudební“ zaměření vzít 3× zpěvačku a 5× bubeníka – z toho se kapela zkrátka neposkládá. V neposlední řadě musíme optimalizovat ubytování – máme jen omezený počet pokojů a pokud chceme všechny rozdělit na kluky a holky, zkrátka to nejde vždy s každým počtem uplně ideálně. Pro zájemce o hudební zaměření prosím o konzultaci účasti s Jirkou Havlíčkem, pro účast modelingovou a adrenalinovou s Jardou, Kubou, Klárkou a výtvarnou sekci s Mončou. V případě zájmu o umístění menších dětí klidně volejte na 774 840 303 a domluvíme se, co a jak – kolik dětí máme atp.


Přehled termínů, odjezdy, přihlášky na tábor

TurnusTermín Cena Lokalita
Rozlučka s létem - podzimky Modeling28.10. – 1.11. 20202500 KčSlovice
 • Společný odjezd z Prahy Vlakem případně je možná i vlastní doprava
Rezervace
Rozlučka s létem - podzimky Hudební28.10. – 1.11. 20202500 KčSlovice
 • Společný odjezd z Prahy Vlakem případně je možná i vlastní doprava
Rezervace
Rozlučka s létem - podzimky Výtvarný28.10. – 1.11. 20202500 KčSlovice
 • Společný odjezd z Prahy Vlakem případně je možná i vlastní doprava
Rezervace
Rozlučka s létem - podzimky Adrenalinový28.10. – 1.11. 20202500 KčSlovice
 • Společný odjezd z Prahy Vlakem případně je možná i vlastní doprava
Rezervace


Ubytování na táboře

Bydlet budeme v RS Šlovice. Hotelové ubytování v budově. V případě chladného počasí se bude topit.

Fotografie ubytování SLOVICE »»

Požadavky pro účast na táboře

Podzimní tábor je pro všechny účastníky našich letních táborů a jejich kamarády. Věkové omezení není stanoveno, nicméně počítejte s tím, že přihláška může být odmítnuta z důvodu naplnění kapacity, nebo že se dám daný účastník „nehodí“ do ubytovacích možností nebo třeba do kapely (moc bubeníků a pod.)

S ohledem na dopravu (vlakem z Prahy) je nutné, aby si účastníci s vlastním nástrojem typu bicí, kombo atp. zajistili dopravu vlastní – ideálně s rodiči až na místo do RS Šlovice.

Přednostně budeme brát účastníky z Podzimek 2019

Novinky z Facebooku