Logo CentrumDeti.cz

Letní hudební akce zaměřená na děti ve věku od 12 let, jejímž cílem je seznámit mladé začínající umělce s různými nástrahami života muzikanta. Vyzkoušejí si vše od formování kapely přes zkoušení až po tvorbu studiových nahrávek a živé hraní na koncertě se vším, co k tomu patří.


Program tábora

 • Zkoušení v kapele
 • Velký závěrečný koncert pro veřejnost
 • Hudební workshopy
 • Večerní diskotéky, airband, karaoke a mnoho dalšího
 • Možnost zpestření dalšími aktivitami (paintball, aquazorbing, koupání v lomu, …)

V ceně

 • kvalitní strava 5× denně
 • zdravotní dozor a pojištění
 • doprava na tábor
 • velký venkovní bazén
 • přístup do profesionálně vybavených zkušeben


Pro koho je Hudební tábor tábor vhodný?

Nejlepší tábor

Máte nějakou zkušenost s hraním na hudební nástroj nebo se zpěvem? Máte chuť vyzkoušet si, jaké je to být součástí kapely, ale nemáte pro to potřebné vybavení? Pak je Hudební tábor to pravé pro Vás. Neočekáváme od nikoho profesionální hudební vzdělání a mnoho odehraných let. Jde hlavně o zábavu, práci v kolektivu (kapelách) a touhu jít si za svým snem. Nemusíte se bát, pokud jste s vaším hudebním nástrojem teprve v začátcích.

Přestože akce není koncipována jako hudební škola, vedoucí s pedagogickým i hudebním vzděláním a hlavně zkušenostmi z Vás pomohou dostat maximum. Nemusíte se bát, že by se pro Vás a Váš nástroj nenašlo na táboře uplatnění, neboť nejsme žánrově vyhranění. Na táboře jsme otevřeni všem moderním hudebním stylům a ceníme si i alternativních žánrů. Kromě zkoušení je v programu vyhrazen také čas na různé (často tematické) hry, utužování kolektivu a odpočinek. Během druhé poloviny pobytu, kdy má již každý nacvičeno několik skladeb, mohou nejnadějnější kapely s dobře secvičeným repertoárem do našeho táborového nahrávacího studia. Tábor vrcholí vytouženým závěrečným koncertem pro širokou veřejnost, rodiče, kamarády a ostatní táborová zaměření.


Videa z tábora: Promo | Promo 2012 | Boj - vlastní tvorba (klip) | Chicken Hell - Simple Plan (cover) | Začátky - naše první promo | Pohoda o poledním klidu

Přehled termínů, odjezdy, přihlášky na tábor

TurnusTermín Cena Středisko
Hudební tábor I.6.7. – 14.7. 20195850 KčSlovice
Tento nově přidaný turnus je specializovaný na akustičtější styly. Rozhodli jsme se dát větší prostor akustickým nástrojům (smyčce, dechy atd...). V praxi to znamená, že na turnusu na začátku léta se zaměříme na hudební styly jako je pop, jazz, folk, lehčí rock, akustic, klasika, soul, ethno, balkán a mnoho dalších. :-) Nebojte, prostor zde dostanou všechny nástroje - i bicí a elektrické kytary ;-) Slibujeme si od toho, že se potkáte s podobnými muzikanty, jako jste vy :-)
 • Společný odjezd z Prahy (autobusové nádraží Roztyly) případně je možná i vlastní doprava
Přihláška
Hudební tábor II.4.8. – 14.8. 20195950 KčHrachov
Tábor je koncipován pro děti od 12 let. Pokud Vaše dítě věkový limit nesplňuje, je nutné kontaktovat hlavního vedoucího tábora Jirku Havlíčka - tel. 775380813, pokud bude nedostupný, volejte 774840303.
Přihláška
Hudební tábor III.14.8. – 22.8. 20195600 KčHrachov
Tábor je koncipován pro děti od 12 let. Pokud Vaše dítě věkový limit nesplňuje, je nutné kontaktovat hlavního vedoucího tábora Jirku Havlíčka - tel. 775380813, pokud bude nedostupný, volejte 774840303.
 • Společný odjezd z Prahy nebo Říčan, případně je možná i vlastní doprava
 • Na tomto turnusu možnost výletů za příplatek dle vlastní volby: Tep Faktor, Aquapark, Motokáry, Laser Game
Přihláška


Ubytování na táboře

K ubytování jsou připraveny chatky a bungalovy v RS Hrachov a RS Garnataurus. Celý kemp je dobře vybaven a elektřina je k dispozici i na pokojích. Kromě společenských místností je kemp vybaven venkovním sportovištěm včetně hřišť na fotbal, přehazovanou (v případě RS Hrachov také beach a minigolf).

Stravování je 5 x denně, včetně pitného režimu po celý den. Snídaně jsou formou švédského stolu. Denně je samozřejmostí čerstvá zelenina i ovoce.

Fotografie ubytování HRACHOV »»

Požadavky pro účast na táboře

Věk minimálně 12 – 18 let (starší zájemci po telefonické domluvě). Program a výuka je koncipována pro starší, kteří jsou již schopni vlastní invence, jsou kreativní a samostatní. Samozřejmostí je, že si každý táborník přiveze vlastní hudební nástroj včetně veškerého příslušenství, které používá (kombo, kabely, efekty, stojany, popruh, náhradní struny atd…). Objemnější nástroje typu bicí souprava a digitální klavír po domluvě (bubeníci by si měli vzít minimálně paličky a činely včetně Hi-hat). Bezpečnou dopravu a uskladnění zajistíme. V případě dotazů nás kontaktujte. Více fotografií a ukázek naleznete na webu http://hudebni-tabor.cz

Fotografie je lepší než tisíc slov

Podívejte se, jak to na našem táboře vypadá - výběr rozmanitých táborových fotografiíSpolečnost Digifoto podporuje náš filmový tábor
www.digifoto.cz

Fotografický tábor je podporován společností 84.5mm, která vyrábí profesionální fotografické filtry.

Na technickém zajištění našich táborů spolupracujeme se společností Lenovo.

Online 4K Střižnu nám poskytla společnost StudioCoast Pty Ltd.

Nové fotky 2018

Konečně přinášíme první fotky z léta 2018! Sledujte, budeme doplňovat další. FOTOGALERIE 2018


Fotogalerie

Po obří aktualizaci webu opět vracíme fotogalerii, kompletně přepracovanou! FOTOGALERIE


Hudební tábor obsazen!

Hudební tábor obsazen a další tábory, například Modeling, Fotografický a Herecký atakují také plné stavy! Kdo to chce letos stihnout, nemeškejte! :-)