Logo CentrumDeti.cz

Lokalita tábora - Kemp v Hrachově

Areál rekreačního střediska je umístěn v přírodě, na kraji lesa. Vzdálenost od vesnice je cca 1 km. Nachází se zde 4 přízemní zděné budovy, 10 dřevěných srubů, hlavní budova s jídelnou, společenská místnost s televizí a krbem a 8 kluboven. Je nám k dispozici 5 hřišť, ping-pongové stoly, kiosek, bazén, houpačky, trampolína a minigolf. Středisko je osvětleno a ozvučeno venkovním rozhlasem.

Podívejte se na tábor ze vzduchu

Letecké video v létě 2015.Samozřejmostí je teplá voda 24 hodin denně, možné vydání jídla i momo čas hlavních jídel, připojení k internetu i elektřina v celém středisku. Středisko je ve večerních hodinách komplet osvětlené.

Ubytování v bungalovech

Ve středisku jsou k dispozici 3 přízemní zděné budovy a jeden speciální bungalov s jednolůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením. Zděné budovy mají dva samostatné vchody. V každém vchodu jsou dva 5–6lůžkové pokoje a jeden pokoj dvojlůžkový. Pokoje jsou vybaveny postelemi, skříněmi, poličkami, nočními stolky a věšáčky. Pro každou část je k dispozici samostatný sprchový kout, umyvadlo a WC. Před bungalovy je možné posezení na malé terase se zahradním nábytkem.

Ubytování ve srubech

Ve středisku se nachází 10 dřevěných srubů. Každý z nich je přepážkou rozdělen na dvě části, přičemž do každé se vejde až 5 osob. Sruby jsou vybaveny postelemi, skříněmi a dalšími úložnými prostory. Je zde zavedena elektřina a v případě potřeby jsou vytápěny radiátory. Společné sociální zařízení pro sruby se nachází v hlavní budově a v letošním roce prošlo rekonstrukcí.

Společenské místnosti

Ve středisku je k dispozici 8 kluboven, které jsou vybavené lavicemi, tabulemi na popisovače a audio-vizuální technikou. Každá skupina tak může mít dostatek soukromí pro své aktivity. Pro hromadnější akce (diskotéky, promítání) je možné využít velkou jídelnu, vybavenou promítacím plátnem, dataprojektorem a světelnou a zvukovou aparaturou včetně mikrofonu.

Stravování

Stravování probíhá přímo ve středisku v prostorné jídelně 5x denně. Děti zde najdou po celou dobu pobytu k dispozici pití. Zejména snídaně dětem ani nedají dospat, chtějí být první u toho co, je čeká. Vždy zde najdou čerstvé pečivo v neomezeném množství a na výběr několik příloh (med, marmeláda, tavené sýry, nutela, musli...).

Sportovní vyžití

Středisko nabízí spoustu volného prostranství, a to jak travnatých ploch, tak i asfaltových nebo jinak zpevněných. Těchto ploch využíváme zejména v případě tanečního zaměření. V okolí se nabízí i uklizený les, který poslouží nejmenším třeba na stavbu lesních domečků nebo větším na šiškové války. Po celém obvodu kempu teče potok Brzina, který jej tak přírodním způsobem odděluje od okolní krajiny. Okolí je ideální na hraní hry Paintball přímo v terénu!

Vybavení střediska

Středisko nabízí široké možnosti sportovního vyžití pro děti i dospělé. K dispozici jsou 4 udržovaná a oplocená hřiště s příslušenstvím (3 hříště na volejbal, jedno hřiště na nohejbal), travnaté fotbalové hřiště, stoly na stolní tenis či travnatá louka vhodná pro softbal, frisbee aj. Děti (ale nejen ony) jistě ocení trampolínu, ruský kuželník, houpačky a minigolf. Během jara a léta je v provozu venkovní bazén. Milovníci táboráků uvítají udržovaná ohniště, příznivci společenských her pak stolní fotbálek či automat na šipky. Okolní terén je vhodný pro cyklistiku.

Adresa tábora pro zasílání korespondence

Pokud budete chtít dětem na tábor zaslat dopis, tak zde je poštovní adresa. Nezapomeňte uvést jméno dítěte a TURNUS.

LDT Cetrum Dětí
RS StarLine Hrachov
Svatý Jan - Hrachov
26256, pošta Dražkov


Kemp na mapě...

Nejlepší cesta je po silnici směrem od Příbrami do Sedlčan. Jakmile přejedete vodu, tak asi cca po 1 Km zahnete do prava. Dojedete přímo do vesnice Hrachov. Tu projedete rovně, do kopce po hlavní a těsně před koncem vesnice uhnete na Y křižovatce do leva, úzkou cestou pro jedno vozidlo z kopce. Přijedete přímo do střediska.


Zobrazit místo RS Hrachov na větší mapěNa něco jsme zapomněli?

Pokud jsme zapoměli něco napsat tak neváhejte a nejlépe emailem se ptejte, rádi zodpovíme všechny otázky ;-)

CentrumDeti.cz


Novinky z Facebooku