Logo CentrumDeti.cz
Informace k odjezdu 2020

Milí rodiče,

dalším rokem pokračujeme v pořádání Pohádkového tábora pro nejmenší děti! Vpusťte děti do pohádkového světa, kde budou odhalovat záhady, zahrají si na malé detektivy, poznají zakletou princeznu a potkají nespočet krásných pohádkových bytostí, které znají z vyprávění a pohádek! Děti se naučí vyrábět šperky, zahrají si řadu her a jejich pobyt bude provázet celotáborová hra – vysvobození pohádkové říše!


Program tábora

Program zahrnuje celou řadu dalších osvědčených her a aktivit.

  • Například Pepíčku pípni, hru na upíry i řadu seznamovacích her na zahájení pobytu.
  • Na táboře děti nebudou ochuzené o diskotéku se spoustou her.
  • Je připraven pěvecký karaoke večer a děti si zazpívají na melodie nejlepších hitů let minulých i současnosti.
  • Připravena je hra „perníková chaloupka“, aneb les plný sladkostí – hra, jejímž cílem je získat co nejvíce sladkostí, které jsou ukryté po lese! Děti ovšem musí vyzrát na loupežníky, kteří jim nic nedarují!
  • V zásobě je také odpolední výlet na farmu, kde bude možnost vyjíždky na koních

V ceně

  • kvalitní strava 5× denně
  • zdravotní dozor a pojištění
  • doprava na tábor
  • velký venkovní bazén
  • výlet ke koním, výjíždka na koních a výklad


Pro koho je Pohádkový tábor tábor vhodný?

Nejlepší tábor

Děti čeká ojedinělý tábor s tematikou pohádkového dobrodružství a spoustu kreaktivních činností. Podaří se vysvobodit zakletou princeznu, kterou nemá ráda zlá čarodějnice? Přemůžou děti velkého draka, který sužuje království? Zahrají si na malé detektivy a vypátrají záhadu, která za vším stojí. Ne jedenkrát zabojují o skvělé výhry a milá překvapení a opečou si buřty u táboráku. Před spaním si vyslechnou další část napínavého příběhu, který je nenechá ani dospat. Naši vedoucí jsou připraveni se postarat o děti se vším všudy. Pomohou jim s osobní hygienou, oblékáním, a když se jim bude stýskat, promění se v náhradní mámu i tátu. Tábor je vhodný zejména pro mladší děti. Program je uzpůsoben jejich věku s cílem zabavit a motivovat do týmové hry. Děti si na táboře najdou nové kamarády a naučí se novým věcem. Hry podpoří kreativního ducha a odměnou bude nespočet prima zážitků.


Videa z tábora: Z pohádky do pohádky

Přehled termínů, odjezdy, přihlášky na tábor

TurnusTermín Cena Lokalita
-- na tomto táboře nejsou zatím vypsané žádné budoucí termíny --


Ubytování na táboře

K ubytování jsou připraveny chatky v RS Hrachov a celý kemp je perfektně vybaven. Elektřina je k dispozici i na pokojích a nechybí volný přístup na internet prostřednictvím Wifi ve společných prostorech. Kromě společenských místností je kemp vybaven venkovním sportovištěm včetně hřišť na fotbal, přehazovanou, beach, volejbal a minigolf.

Požadavky pro účast na táboře

Věk v rozmezí 5–12 let.

Fotografie je lepší než tisíc slov

Podívejte se, jak to na našem táboře vypadá - výběr rozmanitých táborových fotografií


Novinky z Facebooku