Logo CentrumDeti.cz
Informace k odjezdu pro rok 2023 ⇒

Lokalita tábora - Kemp v Šlovicích

Areál rekreačního střediska je umístěn v přírodě, na kraji lesa v CHKO Křivoklátsko. Nachází se zde 2 budovy hotelového typu, 4 dřevěné sruby, společenské místnosti, jídelna a venkovní bazén. Je nám k dispozici 5 hřišť, ping-pongové stoly, kiosek, houpačky, trampolíny a tenisový kurt. Středisko je osvětleno a ozvučeno venkovním rozhlasem.

Samozřejmostí je teplá voda 24 hodin denně, možné vydání jídla i momo čas hlavních jídel, připojení k internetu i elektřina v celém středisku. Středisko je ve večerních hodinách komplet osvětlené.

Ubytování v hlavních budovách

Ve středisku jsou k dispozici 2 zděné budovy s pokoji od dvou do šesti lůžek. Některé pokoje mají vlastní sociální zařízení s koupelnou, jiné mají koupelnu společnou na patře.


Ubytování ve srubech

Ve středisku se nachází 4 dřevěné sruby. Sruby jsou nové, voní dřevem.


Stravování

Stravování probíhá přímo ve středisku v prostorné jídelně 5x denně. Nabízíme zdravotní diety a (bezlepková a pod.), i vegetariánskou stravu. U Večeře je možnost z volby dvou různých jídel. Zejména snídaně dětem ani nedají dospat, chtějí být první u toho co, je čeká. Vždy zde najdou čerstvé pečivo v neomezeném množství a na výběr několik příloh (med, marmeláda, tavené sýry, nutela, musli...).

Sportovní vyžití

Středisko nabízí spoustu volného prostranství, a to jak travnatých ploch, tak i asfaltových nebo jinak zpevněných. V okolí se nabízí i uklizený les, který poslouží nejmenším třeba na stavbu lesních domečků nebo větším na šiškové války. Kemp je na kopci nad údolím řeky BerounkyAdresa tábora pro zasílání korespondence

Pokud budete chtít dětem na tábor zaslat dopis, tak zde je poštovní adresa. Nezapomeňte uvést jméno dítěte a TURNUS.

Adresa rekreačního střediska je:

LDT Cetrum Dětí
RS StarLine Šlovice
Hřebečníky 145, Hřebečníky
270 41 Hřebečníky


V google mapách můžete zadat: "RS starline šlovice"
Ideální dostupnost z Prahy přes dálnici D2 na Plzeň, Exit Žebrák. Po cestě potkáte víc okresek
Druhá možnost je přes D6 přes Rakovník, mírně lepší cesta.Kemp na mapě...

Kemp se nachází v CHKO Křivoklátsko, nejbližší velká města jsou Beroun a RakovníkNa něco jsme zapomněli?

Pokud jsme zapoměli něco napsat tak neváhejte a nejlépe emailem se ptejte, rádi zodpovíme všechny otázky ;-)

CentrumDeti.cz