Logo CentrumDeti.cz
Informace k odjezdu pro rok 2023 ⇒

Odjezd z Prahy

POZOR! Z důvodu developerské činnosti není letos umožněno zájezdovým autobusům využívat autobusové nádraží Roztyly. Bylo proto nutné najít nové odjezdové místo. Po zvážení všech možností bylo vybráno parkoviště v Praze na Lužinách, které je dostupné z Metra B a je zde bezproblémové parkování pro osobní vozidla. Omlouváme se za případné komplikace, věnujte zvýšenou pozornost této změně!

Místo odjezdu: Parkoviště v ulici Kolovečská, Praha (příjezd z Ulice Jeremiášova -> Mukařovského). Auta mohou parkovat stejném parkovišti. Nejbližší stanicí metra je pěšky dostupné Metro B, Lužiny.

GPS odjezdového místa: 50.0407317N, 14.3301308E

  • Sraz na parkovišti v 16:00 hodin. Odjezd autobusu proběhne v cca 16:30. Doražte prosím v čas, odbavení dětí může být pomalé, ať vše v klidu stihnem. Bude třeba odevzdat veškerou dokumentaci (bezinfekčnost, potvrzení o zdravotní způsobilosti, kopie karty pojištěnce, gdpr, případně léky).
  • Návrat z tábora proběhne v 11:30 hodin na stejné místo.


Vlastní doprava na táborAdresa rekreačního střediska je:

LDT Cetrum Dětí
RS StarLine Šlovice
Hřebečníky 145, Hřebečníky
270 41 Hřebečníky


V google mapách můžete zadat: "RS starline šlovice"
Ideální dostupnost z Prahy přes dálnici D5 na Plzeň, Exit Žebrák. Po cestě potkáte víc okresek
Druhá možnost je přes D6 přes Rakovník, mírně lepší cesta.  • Děti prosím dovezte do RS StarLine Šlovice mezi 17:00 až 18:00, po vyložení dětí prosím opusťe RS, po 18 hodině najíždí autobusy. Důrazně žádáme, nepohybujte se po našem RS, po předání dětí opusttě tábor.
  • Děti si vyzvedněte v čase mezi 10:00 - 10:30 (né dříve, né později)

Novinky z Facebooku