Logo CentrumDeti.cz
Informace k odjezdu pro rok 2021 ⇒

Harmonogram dne

 • 8:30 až 9:00 nástup na Lasergame
 • 9:00 až 12:00 dopolední program, většinou hraní Lasergame. K dispozici svačina
 • 12:00 až 14:00 oběd a polední klid - film, procházka, deskové hry
 • 14:00 až 17:00 odpolední program, odjezd domů

Pokud bude třeba něco speciálního jako třeba plavky a podobně, budeme vždy dětem říkat den předem. Jídlo si budou děti také volit den předem kromě prvního dne, to si jídlo vyberou hned ráno po příchodu.

Místo konání tábora:
Lasergame Říčany
Obchodní 1794/4, 251 01 Říčany


Důležité dokumenty nástupu - bez nich dítě na tábor nevezmeme!


Při nástupu na tábor je nutné odevzdat následující dokumenty. Dokumenty prosím odevzdejte v obálce nadepsané jménem dítěte.
 • souhlas se zpracováním osobních údajů (formulář PDF nebo DOC) - vyplňí rodič u odjezdu

  Bohužel, i na nás došla zákonná povinnost vyžádat si souhlas s tím, že můžeme zpracovávat údaje o Vás a přihlášených dětech. Rád bych zde za celý tým tábora uvedl, že údaje máme pouze a jedině za účelem pořádání tábora a věcí s ním souvisejících. Údaje nikam neprodáváme, nešíříme veřejně a nakládáme s nimi tak, aby zůstali pouze pro vnitřní evidenci tábora. Součástí našeho tábora je každým rokem i rozsáhlá fotodokumentace, různá krátká videa a audionahrávky. S ohledem na povahu některých našich táborů je tato prezentace jediným výstupem, který nám po táboře zůstane. Protože chceme mít jeden univerzální souhlas, připravili jsme dokument výše. Prosíme o vytištění a předání společně s další dokumentací dítěte u odjezdu.
 • kopie kartičky zdravotní pojišťovny
 • COVID opatření pro příměstský tábor se řídí aktuální situací. Pro vstup do vnitřních prostor sportoviště / restaurace je nutné prokázat se COVID testem, certifikátem o prodělání nemoci nebo potvrzením o očkování (min. 14 dní). Pokud by se požadavky do začátku tábora změnili, budeme informovat. V případě potřeby máme testy i na místě a můžeme děti otestovat. Takový test stojí jednorázově 50 Kč a platí pouze na daný den/vstup.

Co si vzít s sebou?

 • S sebou podepsanou lahev na pití, stačí 0.5l, k dispozici bude voda s ovocem / šťáva v ceně tábora. Nadstandardně lze zakoupit džusy, limonády a další nápoje. Dětem otevřeme účet a platit mohou na konci dne nebo na konci pobytu. Energy dringy dětem prodávat nebudeme.
 • Každý by si měl vzít náhradní oblečení (klidně i 2x) - děti by měli mít náhradní trička, šortky atp dle Vašeho uvážení. Hodí se i ručník, šampon. Někdy se při hraní pořádně zapotíme. Kdo bude potřebovat, může se převléci nebo se i osprchovat, sprcha je k dispozici.
 • Jídlo si vybereme vždy ráno, není tedy třeba nic pro toto dělat.
 • Pokud chcete, aby děti domů chodily samy bez doprovodu, domluvte se prosím s námi v pondělí ráno při prvním předání.

Kontakt na vedoucí

Pokud budete cokoliv potřebovat, volejte nám na čísla:

Jarda Syrový 774 840 303
Tomáš Lénárd 775 661 361

Novinky z Facebooku