Logo CentrumDeti.cz
Informace k odjezdu pro rok 2021 ⇒

Novinky a změny pro rok 2021

Je toho mnoho, co k letošnímu roku můžeme povědět. Některé změny jsou v duchu nedobré doby s covidem, jiné jsou kosmetické a také máme pár dobrých novinek. Zkusím zde rozepsat vše, co by Vás - rodiče a děti, mohlo zajímat.

Nové příměstské tábory v Říčanech zaměřením na Lasergame

Náš malý sen se splnil a po několikla letech se povedlo našim vedoucím Jardovi, Tomasovi a Honzovi splnit svůj sen - vybudovat si vlastní arénu na Lasergame. Na hranici Prahy, v Říčanech, tak vznikl prostor s posezením, zázemím - sprcha, wc, i barem. Prostory tak můžeme přes léto využít na uspořádání příměstských táborů. Aktuálně počítáme s příměstským táborem se zaměřením na Lasergame a dále bychom rádi uspořádali příměstské tábory jako alternativu k našim standardním táborům - tedy příměstský Modelingový tábor, možná fotografický tábor. Ve hře jsou i další příměstské tábory - pokud máte zájem o něco konkrétního, klidně napište nebo se podívejte na popis tábora.

Nový tábor: Tween Camp - zážitky pro děti 8-12 let, Šlovice

Roky nám v nabídce schází tábor, který by vyplnil pomyslnou mezeru mezi pohádkovým táborem pro menší děti a našimi ostatními tábory které jsou většinou až od 12 let. Rozhodli jsme se tedy uspořádat zcela nový tábor pro děti ve věku cca 8 - 12 let, který nabídne ochutnávku toho nejlepšího, co na našich táborech děláme. Koncepčně se jedná standardní zážitkový tábor, který je proložený workshopy představující naše další tábory. Konkrétně se jedná o hudební workshop, fotografický workshop, modelingový workshop, výtvarný a záchranářský workshop.

Program bude též vyplněný aktivitami z adrenalinového tábora jako ja Aquazorbing, Bumperbally, střelba z luku nebo jízda na jednokolkách. Další informace k naší novince naleznete na stránce tábora.

Delší šlovice: Všechny tábory ve šlovicích jsme prodloužili na 9 dní

Rok co rok si mnoho z Vás stěžuje, že Šlovice jsou krátké. Proto jsem tábor prodloužili o dva dny a srovnáváme tak délkový rozdíl od táborů v Hrachově. Cena musela být mírně navýšena a vychází o trošku dráž, než Hrachov. Je to způsobeno celkovýě vyšší cenou ve Šlovicích která reflektuje to, že bydlíme v podstatě v hotelu.

Nově Taneční tábor bude pořádat spolek TeamGJ

Po letech jsme se dohodli na změně - pořádání a kompletní režie Tanečního soustředění pro rok 2021 proběhne přímo pod taktovkou Taneční školy TeamGJ. Pobyt bude v téměř totožném termínu na jiném místě. Podrobnosti dostanete emailem od Taneční školy TeamGJ hned, co vše připraví a zpracují. Nicméně nesmutněte, na Tanečním táboře stále potkáte stejné lidi a spoustu zábavy! Už teď se na Vás všichni těšíme :-)

Zrušení hudebního tábora III.

S ohledem na zrušení třetího termínu ve kterém probíhal Taneční tábor má od roku 2021 Hudební tábor pouze dva turnusy.

Pouze jeden výtvarný tábor s krajinomalbou

S ohledem na opakující se nižší stavy obsazenosti termínu ve Šlovicích jsme se rozhodli letos pořádat pouze turnus v Hrachově. Ve Šlovicích tak vznikne volná kapacita pro náš nový tábor: Tween Camp.

Koronavirus 2021

Nakonec až na podzimní tábory proběhla táborová sezóna 2020 fajnově a omezení byla jen minimální. Pevně doufáme a věříme, že v létě roku 2021 bude již Covid pouze vzpomínkou. Se všemi našemi dodavateli máme dohody, že pokud by z důvodu dalších vln pobyt neproběhl, vynaložíme všichni maximální úsilí pro maximální kompenzace nad rámec našich VOP. Pokud tedy náš segment trhu s dětskými tábory nepostihne totální kolaps, máte jistotu že budeme vždy na Vaší straně a vynaložíme veškeré úsilí pro maximální kompenzace.

Držme si palce a těšme se společně na rok 2021


S přátelským pozdravem,
Tým CentrumDeti.cz

Tento text je aktuální k datu 20.12.2020

Novinky z Facebooku