Logo CentrumDeti.cz
Informace k odjezdu 2020

Pod vedením TEAMGJ a CENTRA DĚTÍ si užiješ nezapomenutelný týden!

Nezáleží, jestli jsi úplný začátečník, pokročilý anebo třeba profík. Skvělý týden s TEAM GJ můžeš zažít i ty! :-)

Co tě všechno čeká?
Tanec a další pohybové a odpočinkové aktivity jako jsou například laser game, aquazorbing, projížďky na elektrické jednokolce, hraní deskových her, venkovní pikniky a další. Tábor je vhodný pro všechny členy i nečleny TEAMGJ ve věku 7–13 let. Příměstský tábor je zaštítěn úspěšnou taneční skupinou TEAM GJ a CENTREM DĚTÍ a odehrává se v tanečním studiu TEAMGJ v Říčanech u Prahy.


Program tábora

Program:

 • Každý den začíná příjezdem dětí kolem 8:30 – 9:00 hodin do našeho tanečního studia. Děti si převezmou jejich lektoři a řeknou jim, co je celý den čeká.
 • První aktivitou dne bývá taneční lekce. Podle počasí pak následují venkovní nebo vnitřní aktivity – hry, výlety atp.
 • V poledne je podáván kvalitní a teplý oběd a po obědě si užíváme polední klid.
 • Během odpoledne máme další program – procházky s piknikem, aquazorbing, laser game, návštěvy bazénu na Fialce, pohybové hry, taneční lekce atp. Celý program je proložen krátkými pauzami na odpočinek se svačinkou.
 • Konec programu bývá kolem 17:00hod., kdy si děti vyzvedávají rodiče.

Jak to bude probíhat?

 • Naučíš se STREETDANCE (hip hop, house, locking, popping, breakdance)
 • Zahraješ si LASER GAME
 • Zaplaveš si v úžasném BAZÉNU na Fialce
 • Vyzkoušíš si AQUAZORBING na Marvánku
 • Projedeš se na elektrické JEDNOKOLCE
 • Užijeme si společně PIKINIK
 • Čeká nás také spoustu HER


Pro koho je Příměstský taneční TGJ tábor tábor vhodný?

Nejlepší tábor

Všem příznivcům tance od 7 let může náš příměstský taneční tábor pomoci začít nebo se zlepšit ve STREETDANCE. Tábor je svojí polohou přímo předurčen všem dětem z Říčan a okolních obcí – Mnichovice, Světice, Velké Popovice, Babice, Kolovraty, Křenice, Uhříněves, Stránčice, Kunice a další… Hlavní vedoucí tábora Vladuš Stušková a Elmer Carvalho působí jako hlavní trenéři v TEAMGJ a mají dlouholeté zkušenosti s vedením dětského kolektivu a s výukou tance a pod hlavičkou taneční školy TEAMGJ už řadu let dobývají taneční soutěže nejen v ČR, ale i ve světe. Kromě Vladuš a Elmy se na lekcích děti potkají také s dalšími známými tanečníky a choreografy. A chybět nebude ani náš Jarda Syrový, který je organizátorem letních táborů pod hlavičkou CentrumDětí.cz, a také dlouholetým podporovatelem a fotografem TEAMGJ. Jarda nás provede zajímavými doplňkovými aktivitami a garantujeme vám, že o zábavu nebude nouze!

Tématem celotáborové hry bude „přežití“ – děti tak budou plnit vtipně vymyšlenýé úkoly, podporující sportovně týmovou hru.


Přehled termínů, odjezdy, přihlášky na tábor

TurnusTermín Cena Lokalita
-- na tomto táboře nejsou zatím vypsané žádné budoucí termíny --


Ubytování na táboře

Protože je tento tábor příměstský, tak zde s ubytováním nepočítejte :-) I tak ale chystáme po domluvě možnost jeden vybraný den přespat ve studiu se zajímavým programem. Vlastní spacák podmínkou. Standardně program začíná mezi 8:30 a 9:00, konec programu v 17:00 hodin.

Požadavky pro účast na táboře

Přístup na toto soustředění je pro všechny od 7 let. Předchozí taneční zkušenosti nejsou potřeba. Letos nově rozděleno na dva oddíly podle věku 6–11 let a 12–15 let. Plno aktivit ale bude společných.

Novinky z Facebooku