Logo CentrumDeti.cz

Pojeď na příměstský taneční tábor Team GJ v Říčanech. Nezáleží, jestli jsi začátečník, nebo pokročilý. Týden plný street dance – různé styly jako HipHop, House, freestyle a další, doplní další pohybové a odpočinkové aktivity. Tábor je vhodný pro všechny členy i nečleny TeamGJ ve věku 7–13 let. Příměstský tábor je zaštítěn úspěšnou taneční skupinou Team GJ a jako pevná základna nám poslouží právě taneční studio TeamGJ.

Každý den začne mezi osmou a půl devátou v našem tančním studiu. Jako první aktivita bude většinou společný workoutout a stretching. Podlevěk počasí bude následovat taneční lekce případně venku tanční hry. Program bude proložen krátkými pauzami s možností svačiny a odpočinku. Během odpoledne podle počasí následuje procházka, koupání na Fialce, hry, taneční lekce. Rodiče si děti mohou vyzvednout v 17 hodin.


Program tábora

 • vyzkouší si různé taneční styly streetdance
 • zajedeme na Lasergame
 • zahrajeme si deskové hry
 • projedeme se na elektrické jednokolce
 • vyzkoušíme Aquazorbing na Marvánku

V ceně

 • 2× denně svačina a kvalitní oběd
 • celodenně pitný režim, voda s ovocem
 • tanční lekce a workshopy
 • návštěva bazénu Na Fialce


Pro koho je Příměstský taneční TGJ tábor tábor vhodný?

Nejlepší tábor

Všem příznivcům tance od 7 let může náš příměstský taneční tábor pomoci začít nebo se zlepšit v některém z těchto tanečních stylů street dance – house dance, break dance, hip-hop aj. Tábor je svojí polohou přímo předučen všem dětem z Říčan a okolních obcí – Mnichovice, Světice, Velké Popovice, Babice, Kolovraty, Křenice, Uhříněves, Stránčice, Kunice a další…

Hlavní vedoucí tábora Vlaďka Stušková a Elmer Carvalho mají dlouholeté zkušenosti s vedením dětského kolektivu a s výukou tance. Pod hlavičkou taneční školy TeamGJ už řadu let dobývá rozličné taneční souteže v ČR ale i ve světe. Na tanečních lekcích děti potkají známé české choreografy a trenéry Elmera Carvalho, Natálku Křížovou, Gabču Jirákovou, Péťu Motyčkovou a další.

Každý turnus bude trošku jiný – podívejte se na podrobnosti níže u přihlášky, na co konkrétně se můžeme těšit. Standardně nabízíme Aquazorbing, návštěvu bazénu na Fialce a návštěvu Lasergame. Mezi další aktivity pak patří deskové hry, fotografický workshop a další zajímavé aktivity. V minulosti děti velice bavila například jízda na elektrické jednokolce.


Přehled termínů, odjezdy, přihlášky na tábor

TurnusTermín Cena Lokalita
Příměstský taneční TGJ tábor I.8.7. – 12.7. 20193000 KčTGJStudio
intenzivní výuka tance, výlet na lasergame, návštěva bazénu na Fialce. Můžete se těšit na Vlaďuš
  Přihláška
  Příměstský taneční TGJ tábor II.15.7. – 18.7. 20193000 KčTGJStudio
  výuka tance, návštěva lasergame, možnost účasti na fotografickém workshopu (půl dne ateliér, půl dne venku), deskové hry, Aquazorbing na Marvánku, Jednokolky. Těšit se můžete na Vladuš a Jardu
   Přihláška
   Příměstský taneční TGJ tábor III.22.7. – 26.7. 20193000 KčTGJStudio
   výuka tance, dvakrát návštěva Lasergame, aquazorbing na marvánku, návštěva bazénu na Fialce a těšit se můžete na Elmera a Jardu
    Přihláška
    Příměstský taneční TGJ tábor III.29.7. – 2.8. 20193000 KčTGJStudio
    intenzivní výuka tance, návštěva bazénu na Fialce a těšit se můžete na Elmera
     Přihláška


     Ubytování na táboře

     Protože je tento tábor příměstský, tak zde s ubytováním nepočítejte :-) I tak ale chystáme po domluvě možnost jeden vybraný den přespat ve studiu se zajímavým programem. Vlastní spacák podmínkou. Standardně program začíná mezi 8:30 a 9:00, konec programu v 17:00 hodin.

     Fotografie ubytování TGJSTUDIO »»

     Požadavky pro účast na táboře

     Přístup na toto soustředění je pro všechny od 7 let. Předchozí taneční zkušenosti nejsou potřeba.

     Fotografie je lepší než tisíc slov

     Podívejte se, jak to na našem táboře vypadá - výběr rozmanitých táborových fotografií     Společnost Digifoto podporuje náš filmový tábor
     www.digifoto.cz

     Fotografický tábor je podporován společností 84.5mm, která vyrábí profesionální fotografické filtry.

     Na technickém zajištění našich táborů spolupracujeme se společností Lenovo.

     Online 4K Střižnu nám poskytla společnost StudioCoast Pty Ltd.

     Nové fotky 2018

     Konečně přinášíme první fotky z léta 2018! Sledujte, budeme doplňovat další. FOTOGALERIE 2018


     Fotogalerie

     Po obří aktualizaci webu opět vracíme fotogalerii, kompletně přepracovanou! FOTOGALERIE


     Hudební tábor obsazen!

     Hudební tábor obsazen a další tábory, například Modeling, Fotografický a Herecký atakují také plné stavy! Kdo to chce letos stihnout, nemeškejte! :-)